Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Rekuperatoriaus filtrų keitimas

KAIP DAŽNAI KEIČIAMI REKUPERATORIAUS FILTRAI?

 

1️⃣ Sulaukus prietaiso įspėjimo - užsidegus indikacinei lemputei.

2️⃣ Užsikimšus filtrams ir prietaisui veikiant nepilnu efektyvumu.

 

Įprastai rekuperatoriaus filtrai keičiami maždaug kas pusmetį, tačiau dažnumas priklauso ir nuo išorės veiksnių. Pavyzdžiui, gyvenant šalia žvyrkelio arba kitaip užterštoje vietovėje tai gali tekti daryti ir dažniau.

 

 

Kiekviename rekuperatoriuje rasite dviejų filtrų komplektą.

Paduodamo (tiekiamo) oro filtras F7 sulaiko kietąsias aplinkos daleles (dulkes, dūmus ir kt.) bei mikroorganizmus (pavyzdžiui, bakterijas, virusus, pelėsį).

Ištraukiamo (šalinamo) oro filtras G4 surenka patalpos dulkes, apsaugodamas prietaisą. Patekusios į rekuperatoriaus vidų šios gali pažeisti įvairias įrenginio dalis, pavyzdžiui, nusėsti ant šilumokaičio plokštelių, kas savo ruožtu gali pakenkti efektyvumui. 

Užsikimšę filtrai praleidžia mažesnį oro kiekį, o tai gali atsiliepti būsto gyventojų savijautai. Akivaizdu - filtrus keičiant laiku galima sumažinti įkvepiamų kietųjų dalelių kiekį, o tai žingsnis geresnės gyvenimo kokybės link!


 
Įsigykite filtrų komplektą pagal turimą rekuperatoriaus modelį:
 
✳️ ROTACINIS rekuperatorius (< spauskite).