Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Prekių grąžinimas

1. Perkant parduotuvėje viskasvedinimui.lt, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

Atkreipiame dėmesį, jog vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklių 2 skyriaus 17 straipsniu elektronikos prekės yra nekeičiamos ir negrąžinamos.

2. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę, susisiekite el. paštu info@viskasvedinimui.lt, laiške nurodydami grąžinimo priežastį ir prisegę pirkimo dokumentą. Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

3. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams, nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.

4. Norėdami grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite tuos pačius aukščiau išvardintus žingsnius.

5. Įsipareigojame ne vėliau kaip per 10 dienų nuo prašymo gavimo dienos pateikti rašytinį atsakymą. Dėkojame už sklandų bendradarbiavimą!