Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Plokštelinis entalpinis rekuperatorius

Kaip veikia plokštelinis rekuperatorius?

Jei savo būste nusprendėte montuoti būtent ploštelinį rekuperatorių, tikriausiai domėjotės rekuperacine vėdinimo sistema ir jau žinote, kad kiekvienas rekuperatorius turi šilumokaitį. Kaip vyksta oro mainai plokšteliniame rekuperatoriuje? Paprastai kalbant, iš patalpos ištraukiamas oras rekuperatoriuje praeina pro filtrą, patekęs į šilumokaitį palieka šilumą ir yra pašalinamas. Tuo pačiu metu oras iš lauko praeina pro rekuperatoriaus filtrą, patenka į šilumokaitį, kuriame pasiėmęs iš patalpos ištraukiamo oro šilumą, patenka į patalpas.

 

Nuotrauka Pinterest

Šilumokaičių rūšys

Plokštelinių rekuperatorių šilumokaičiai gali būti kelių rūšių. Plastikinis šilumokaitis yra efektyvus, tačiau reikalauja kondensato nuvedimo ir sausina orą, tad tenka ieškoti papildomų sprendimų. Kitas patikimas variantas – tai šilumokaitis su entalpine membrana. Entalpiniam šilumokaičiui nereikalingas kondensato nuvedimas ir šis nesausina oro.

Tad kokį plokštelinį rekuperatorių – su įprastu plastikiniu ar entalpiniu šilumokaičiu – pasirinkti? Sandariame ir šiltame naujos statybos būste verta rinktis entalpinį variantą. Tokie rekuperatoriai nesausina oro, grąžina drėgmę į patalpas, palaiko gerą patalpos mikroklimatą. Jei namas senesnės statybos, laikosi didelė drėgmė, gyventojai įsirengę baseiną ar kitas drėgmę generuojančias patalpas, verta pagalvoti apie plokštelinį rekuperatorių su plastikiniu šilumokaičiu.

 

     

 

Plokšteliniai entalpiniai rekuperatoriai

Savo klientams rekomenduojame plokštelinius entalpinius rekuperatorius RECOM – tai švediški kokybės standartai ir patikimumas! Plokštelinį rekuperatorių su vokišku ZERN ENGINEERGING entalpiniu šilumokaičiu išsirinkti galite čia. Dėl integruotos priešužšaliminės apsaugos jiems nereikalingas pašildymo tenas, o komplekte rasite valdymo pultą pultą be ekrano. Šie rekuperatoriai ypač paklausūs moderniuose butuose, kotedžuose ar nedidelio ploto individualiuose namuose.

Plokštelinių rekuperatorių su paprastu plastikiniu šilumokaičiu asortimentą rasite čia. Atkreipkite dėmesį, kad jiems papildomai reikalingas pašildymo tenas. Šie rekuperatoriai turi integruotą WIFI valdymą telefonu, o norint įsigyti valdymo pultą, galimos kelios komplektacjos: laidiniai valdymo pultas arba belaidis valdymo pultas lietimui jautriu ekranu.

Šiuo metu plokštelinius entalpinius rekuperatorius RECOM EPP2SE ir EPP3SE siūlome įsigyti ypatingai gera kaina! Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą vėdinimo sistemos pasiūlymą savo būstui!