Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Apie mus

Sveiki, esame VISKAS VĖDINIMUI komanda, pasiruošę padėti JUMS nuo A iki Z!

 

Teikiame šias paslaugas:

* mažmeninė ir didmeninė prekyba vėdinimo medžiagomis. Siūlome platų medžiagų lanksčiai vėdinimo sistemai asortimentą, švediškos kokybės RECOM, gerai žinomus DUPLEX rekuperatorius iš Čekijos ir kitą patikimą įrangą;

* vėdinimo sistemos plano rengimas ir konsultacijos. Kuriate naujus namus ir norite įrengti efektyvią vėdinimo sistemą? Užsukite konsultacijai - su savimi turėkite būsto planą, o mes parengsime vėdinimo sistemos projektą, paruošime pilną reikalingų medžiagų komplektą bei rekomenduosime patikimų montuotojų komandą;

* greitas ir patogus prekių tiekimas. Atsiimkite sandėlyje Vilniuje arba pristatyme!

 

Klausite, kam apskritai reikalingas patalpų vėdinimas? Šiuolaikinės statybos taisyklės nurodo statyti tik aukštos energinio naudingumo klasės (A+ ir A++) namus. Tokie namai yra labai sandarūs, todėl per langus, sienas, stogą negali cirkuliuoti ne tik šiluma, bet ir oras. Ilgainiui patalpose ima kauptis dulkės, alergenai ir kiti nepageidaujami svečiai - būtent todėl komfortiškam gyvenimui yra būtina vėdinimo sistema. 

Sakydami "viskas vėdinimui", mintyje turime visą lanksčios vėdinimo sistemos procesą vienoje vietoje - būtent taip, kaip patogiausia klientui! Siūlome platų vėdinimo medžiagų asortimentą - nuo didžiausių pagrindinių įrenginių iki smulkiausių papildomų detalių - bene geriausia kaina.

Mūsų tikslas - greitas ir profesionalus aptarnavimas bei aukščiausios kokybės produkcija. Ne mažiau svarbu ir tai, jog dirbame su gera nuotaika!

 

Susisiekime!