Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Paslaugos

Sveiki, esame VISKAS VĖDINIMUI komanda, pasiruošę padėti JUMS nuo A iki Z!

Klausite, kam apskritai reikalingas patalpų vėdinimas? Šiuolaikinės statybos taisyklės nurodo statyti tik aukštos energinio naudingumo klasės (A+ ir A++) namus. Tokie namai yra labai sandarūs, todėl per langus, sienas, stogą negali cirkuliuoti ne tik šiluma, bet ir oras. Ilgainiui patalpose ima kauptis dulkės, alergenai ir kiti nepageidaujami svečiai - būtent todėl komfortiškam gyvenimui yra būtina vėdinimo sistema. 

Sakydami "viskas vėdinimui", mintyje turime visą lanksčios vėdinimo sistemos procesą vienoje vietoje - būtent taip, kaip patogiausia klientui! Siūlome platų vėdinimo medžiagų asortimentą - nuo didžiausių pagrindinių įrenginių iki smulkiausių papildomų detalių - bene geriausia kaina.

Mūsų tikslas - greitas ir profesionalus aptarnavimas bei aukščiausios kokybės produkcija. Ne mažiau svarbu ir tai, jog dirbame su gera nuotaika!

 

Teikiame šias paslaugas:

* mažmeninė ir didmeninė prekyba vėdinimo medžiagomis - viskas vėdinimo sistemai nuo A iki Z;

* vėdinimo sistemos plano rengimas ir konsultacijos;

* patogus prekių atsiėmimas sandėlyje arba pristatymas iki durų.

 

Kuriate naujus namus ir norite įrengti efektyvią vėdinimo sistemą? Užsukite gyvai konsultacijai - su savimi turėkite būsto planą, o mes savo ruožtu parengsime vėdinimo sistemos planą, paruošime pilną reikalingų medžiagų komplektą bei pasiūlysime patikimų montuotojų komandą.

Aplankykite mus gyvai!