Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Dvigubos lauko grotelės - kada rinktis?

DVIGUBOS VĖDINIMO GROTELĖS LAUKUI - KADA RINKTIS?

Pastato, ypatingai nuosavo namo ar kotedžo, fasadas tampa vis svarbesnis. Vieningo vaizdo ir skoningo spalvų bei formų derinio, kai visos detalės tarpusavyje dera, norisi ne tik viduje, bet ir išorinėje būsto pusėje. Sukabinti ir įtvirtinti eksterjere tikrai yra ką: blokeliai, vamdžiai, lentelės ir, žinoma, rekuperacinės sistemos ventiliacijos grotelės laukui. Smagu, kad laukui skirtų vėdinimo grotelių pasirinkimas dabar išties platus, o prireikus yra galimybė rinktis ir situacijai naudingus sprendimus, kaip pavyzdžiui - kombinuotas lauko groteles.
 
 
 
 

Kombinuotos lauko grotelės naudojamos, kai oro padavimo ir išmetimo angos rekuperacinėje vėdinimo sistemoje išvestos viena šalia kitos. Šios grotelės yra universalios, tad tinkamos tiek oro tiekimui ir šalinimui. Kartais šis sprendimas turi privalumų arba padeda išsisukti iš susidariusios situacijos.

 

Apžvelkime, kokias atvejais dvigubų lauko grotelių pasirinkimas turi privalumų:

 

1) kai nėra galimybės vėdinimo ortakių išvesti atskirai;

 

2) kai ortakius tenka vesti per gyvenamuosius kambarius (svetainę, vaikų, miegamuosius ir pan.), o tai reiškia papildomą triukšmą ar aukojamą lubų aukštį;

 

3) polistireninio putplasčio lauko ortakis - viena brangiausių vėdinimo sistemos dalių, todėl kartais ortakių išvedimas šalia pasirenkamas dėl ženklaus finansinio skirtumo, palyginus, jei būtų vedama ilgesniu atstumu;

 

4) kartais lauko grotelių klientai nenori kabinti virš tesasos, įėjimo ar šalia miegomojo, todėl renkasi šį kombinuotą sprendimą.

 

Pasirinkti norimą dvigubų lauko grotelių spalvą ir jas įsigyti galite čia. Jei turite daugiau klausimų, susisiekime!