Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

BLAUBERG

Gamintojas BLAUBERG               

 

Didžiuojamės būdami oficialiais Blauberg rekuperatorių atstovais Lietuvoje. BLAUBERG rekuperatoriai – patikimi, tylūs ir itin efektyvūs.

Blauberg Ventilatoren yra Blauberg GmBH filialas, gaminantis vėdinimo įrangą. Kompanijos vizija – modernių, aukštos kokybės, energiją taupančių buitinių ir industrinių vėdinimo įrenginių gamyba. Tikslas – būti patikimu partneriu ir kokybiškos vėdinimo produkcijos tiekėju.

BLAUBERG vardo atskirai pristatyti nereikia. Tai vokiškos kokybės garantija, ilgametė patirtis, inovatyvūs sprendimai ir kokybė išlygų. Kompanija siekia atsižvelgti į kiekvieno kliento lūkesčius ir poreikį išlaikyti maksimaliai palankias kainas.

 

Nuotrauka blaubergventilatoren.de

 

Pastaraisiais metais kompanija pristatė visą eilę naujienų rekuperacinės vėdinimo sistemos linijoje, pasižyminčių moderniais sprendimais. 

 

 

 

Mūsų asortimente – platus Blauberg rekuperatorių pasirinkimas. Konkurencingomis kainomis siūlome įsigyti rotacinius, plokštelinius su entalpiniu šilumokaičiu rekuperatorius. Grąžinantys drėgmę, palaikantys oprimalų patalpų mikroklimatą, su integruotais šildymo tenais, integruotu WIFI valdymu arba patogiais valdymo pultais. Skirtingo galingumo – kvalifikuoti „Viskas vėdinimui“ specialistai padės išsirinkti Jūsų būstui tinkamiausią modelį.

 

Nuotrauka blaubergventilatoren.de