Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Berėmiai gipsiniai difuzoriai

Berėmiai glaistomi difuzoriai - estetika jūsų namuose

 

Priglaistomi difuzoriai – tai absoliuti interjero estetika ir vientisumas. Netrukus plačiau papasakosime kodėl, o dabar šiek tiek apie tai, kas apskritai yra vėdinimo difuzoriai. Tai ne tas pats difuzorius, skleidžiantis aromaterapijos kerus, bet tikrai svarbi detalė grynam namų orui :)

 

Lietuviškai difuzorius gali būti vadinamas oro skirstytuvu, nes tai – vėdinimo sistemos dalis, tvirtinama patalpos viduje ir po ją skirstanti orą. Pagrindinės difuzoriaus užduotys yra reguliuoti pritekančio oro kiekį, nukreipti šį tinkamai po patalpą ir išsklaidyti orą patalpoje taip, kad patekęs kuo geriau susimaišytų su jau esančiu.

 

 

Svarbi ir estetinė funkcija, nes difuzorius – bene vienintelė rekuperacinės vėdinimo sistemos detalė, kuri lieka matoma ir po sistemos sumontavimo. Ortakiai, vamzdžiai, kolektorinės dėžės ir dėžutės - viskas bus paslėpta po sienomis ar lubomis, o difuzorius lubose liks vizualiai matomas. Būtent todėl, siekiant visiško vientisumo jausmo erdvėje, pilnai glaistomi ir norima spalva nudažomi difuzoriai yra dėmesio vertas sprendimas.

 

 

Ventmann gipsiniai difuzoriai – tai inovatyvi, moderni ir elegantiška detalė namuose. Inovatyvūs, nes gaminami iš gipso kompozito, o montavimo galimybės kone neribotos. Modernūs, nes gamybos procesas lankstus ir ekologiškas. O elegancija išpildoma difuzoriams susiliejus su sienomis ir lubomis, tampant tarsi nematomais, taip išlaikant preciziškai suderintą interjero stilistiką.

 

Smagu dirbti kartu žinant, kad Ventmann difuzoriai gaminami būtent Lietuvoje! Jų naudojamas dizainas unikalus ir patentuotas, o gipso kompozito formulė po ilgų bandymų atrasta pačių. Svarbus ir tvarumas, nes gipsas yra visiškai natūrali, iš žemės išgaunama medžiaga. Netoksiška ir neturinti jokių pavojingų medžiagų. Mums svarbu, kad galime visiškai pasitikėti gamintoju, ir būti ramūs dėl besąlyginės prekės kokybės. O ir gamintojo šūkis labai taiklus: oras namuose dar niekada nebuvo toks elegantiškas!

 

 

Pereinant prie praktiškesnių dalykų turime pakalbėti apie šių difuzorių dizainą. Berėmis dizainas reiškia, kad sumontavus difuzorius, aplink nematysite jokio apvado, kanto ar rėmelio. Glaistant ir šlifuojant gipsiniai difuzoriai lengvai susijungia su lubomis ar sienomis, o difuzorių dekoravimui naudojami tie patys sienų ar lubų dažai.

 

 

Ventmann kompanija siūlo rinktis iš keturių skirtingų modelių. Rinkitės pagal bendrą būsto stilistiką, derinkite prie interjero detalių. Apvalus CIRCLE, kvadratinis SQUARE, apvalus priglundantis SIDE ir plyšinis LINE modeliai.

 

 

Plyšinis priglaistomas LINE difuzorius pagal atvestų ortakių ir reikiamo oro kiekį taip pat turi skirtingas variacijas. Vienas arba keli plyšiai orui, skirtingas jų plotis ir pajungimo dėžių dydžiai.

 

 

Svarbu paminėti, kad gipsiniai glaistomi difuzoriai tinka montuoti gipso kartono lubose. Dar svarbiau nepamiršti juos įsigyti ir sumontuoti prieš gipso lubų sukimą. Išsamią informaciją apie montavimą rasite gamintojo paruoštoje montavimo instrukcijoje Youtube kanale. Difuzoriai tinkami tiek viengubam, tiek dvigubam gipsui - produkto pakuotėje rasite specialius laikiklius montavimui viengubo gipso atveju. Visi gipsiniai difuzoriai yra universalūs, tinkami tiek oro padavimui, tiek ištraukimui.

 

 

Išsirinkite elegantiškus Ventmann difuzorius stilingoms savo būsto luboms! Įsigykite čia arba susisiekite dėl pasiūlymo.